Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Раді пропонують розглянути законопроєкт про заборону музики без навушників в автобусах

Середа, 17 червня 2020, 16:42
Раді пропонують розглянути законопроєкт про заборону музики без навушників в автобусах

Комітет Верховної Ради рекомендував розглянути законопроєкт про заборону відкритої трансляції в автобусах музики і фільмів.   

Джерело: Facebook-сторінка нардепа від "Європейської солідарності" Володимира В’ятровича

Пряма мова: "Щойно парламентський̆ комітет з питань транспорту й інфраструктури підтримав законопроєкт про заборону акустичного насильства на громадському транспорті.

Це проєкт, ініційований громадськістю, який ми - 15 депутатів різних фракцій - внесли, щоб захистити пасажирів від нав'язливої музики.

Якщо закон проголосують на пленарному засіданні, українці зможуть, як у всьому цивілізованому світі, їхати в тиші або слухати музику чи звук фільмів через навушники".

Деталі: Законопроєкт №3006 забороняє транслювати в салоні автобуса музику, звук фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку.

Водночас дозволяється передача звуку через індивідуальні навушники пасажирів, а на салон лише під час нерегулярних перевезень за згодою всіх пасажирів.

Передісторія:

  • 27 січня водій автобуса, який їхав з Луцька до Києва, відмовився вимкнути російський серіал на прохання двох пасажирок рейсу, і почав штовхати дівчину, яка це знімала на телефон.
  • На знак протесту дівчата вийшли з автобуса.
  • Компанія-перевізник Winew і Bus Trans заявила, що шокована вчинком водіїв, вибачилась за "неприпустиму поведінку працівників фірми" і додала, що "подібні ситуації ганебні й не повинні повторюватися в майбутньому".

Знати більше: Чи дійсно українцям потрібен закон про заборону акустичного насилля?

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: