"Король контрабанди" Альперін спробував "сховати" елітний Mercedes від арешту

Вівторок, 2 червня 2020, 17:09

Підозрюваний у масштабних порушеннях митного законодавства бізнесмен Вадим Альперін після арешту свого елітного автомобіля добився переоформлення її на приватну фірму, яку сам контролює.

Джерело: ЦПК

Дослівно: "Що тільки не зробиш, щоб не втратити можливості їздити на своєму елітному "Мерсі" S-класу. "Король контрабанди" Вадим Альперін після арешту машини добився переоформлення її на приватну фірму, яку сам контролює".

Деталі: Центр протидії корупції зазначає, що про це під час засідання щодо обов'язків Альперіну повідомив прокурор.

Авто арештували у грудні 2019. А через два дні після цього сервісний центр МВС перереєстрував його на ТОВ "Фінод". Нібито Альперін продав машину. Але, як виявили прокурори, фірма належить йому.

Користуючись цією схемою "Фінод" намагалася через суд скасувати арешт. Мовляв, фірма ніяк не причетна до Альперіна і його кримінальної справи. Але суд цьому не повірив. Апеляційна палата ВАКС якраз і встановила, що Альперін контролює фірму "Фінод".

Знати більше: Хабар на мільйон. Чому заарештували одеського "короля контрабанди" Альперіна

Передісторія:

  • 26 листопада 2019 року детективи НАБУ затримали 10 осіб за підозрою в скоєнні злочинів, пов'язаних з порушенням митного законодавства.
  • 27 листопада НАБУ затримало Вадима Альперіна, коли він з адвокатом прийшов до слідчих. За даними слідства, він – очільник злочинної організації, яка шляхом махінацій незаконно завозила товари в Україну. Схема завдала інтересам держави понад 77,7 млн грн збитків.
  • 28 листопада Альперіну оголосили підозру за ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364 КК України ("зловживання владою або службовим становищем"). 

Українська правда


powered by lun.ua