Від рушниць до ракет: Лукашенко захотів більше білоруської зброї

Понеділок, 22 червня 2020, 17:28
Від рушниць до ракет: Лукашенко захотів більше білоруської зброї

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час відвідин однієї із військових бригад заявив про необхідність нарощування виробництва країною різних видів озброєнь - від стрілецької зброї до сучасних ракет.

Джерело: пресслужба Лукашенка

Пряма мова: "Я поставив залізобетонне завдання: якщо ми хочемо захиститися, ми повинні основні боєприпаси і зброю виробляти самі.

І далі ми будемо намагатися робити своє, починаючи від стрілецької зброї і закінчуючи найсучаснішими ракетами типу "Полонез" і ще краще.

Звичайно, у нас немає таких можливостей, як у деяких, але, тим не менше, дисципліна, старанність, мізки, можливість і здатність зібрати в кулак по копійці - і бачите, ми дещо навчилися робити. Це наша перевага, і ми нею будемо користуватися далі - виробляти вітчизняні зразки озброєння і техніки".

Передісторія:

  • 19 червня Лукашенко заявив, що в країні зірвали масштабний план з дестабілізації, який спричинив би у Білорусі Майдан.
  • У Білорусі 19 червня завершився етап збору підписів за висунення претендентів у кандидати в президенти.
  • За інформацією Центрвиборчкому Білорусі, станом на ранок 18 червня ініціативні групи двох претендентів на посаду президента здали необхідну кількість підписів на виборчі комісії для реєстрації їх кандидатами. Ці претенденти - чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко і екс-банкір Віктор Бабарико, який напередодні був затриманий владою.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування