Окупанти зупинили роботу КПВВ "Новотроїцьке"

Неділя, 28 червня 2020, 13:53

На Донбасі до КПВВ "Новотроїцьке" у неділю жодна особа не прибула з тимчасово окупованої території, у ДПСУ кажуть про ймовірне блокування роботи.

Джерело: сайт Державної прикордонної служби

Дослівно: "КПВВ "Новотроїцьке" продовжує здійснювати пропускні операції громадян встановленим порядком щоденно з 07.00 до 18.00. Втім, ніяких гарантій пропуску осіб та транспортних засобів з боку тимчасово окупованої території наразі немає. Станом на ранок 28.06.2020 жодна особа не прибула з боку ТОТУ".

Деталі: Громадян, які прибувають до КПВВ з боку контрольованої території, українські прикордонники інформують про можливе блокування російсько-окупаційною владою руху громадян на в'їзд та виїзд. У ДПСУ зазначили, що цивільні особи, отримавши дану інформацію, відмовляються від подорожування.

Також у відомстві звертають увагу, що в разі непропуску окупантами громадян останні при поверненні на контрольовану територію мають в обов'язковому порядку встановити додаток "Дій вдома" та пройти двотижневу самоізоляцію. Громадян, які не мають можливості встановити додаток "Дій вдома", за їх згоди направляють на обсервацію в заклади, визначені місцевими органами влади.

Українська правда


powered by lun.ua