"Десна" на останніх хвилинах вирвала перемогу в матчі з "Динамо"

Неділя, 28 червня 2020, 21:48
Десна на останніх хвилинах вирвала перемогу в матчі з Динамо

Чернігівська "Десна" у матчі 28 туру української Прем`єр-ліги з рахунком 3:2 здолала київське "Динамо".

Поєдинок пройшов у Чернігові у неділю, 28 червня.

Рахунок у матчі був відкритий вже на четвертій хвилині. Відзначився забитим м'ячем Віктор Циганков. "Десна" швидко відігралася. На 12-й хвилині Єгор Картушов з другої спроби пробив Георгія Бущана – 1:1. За наступні п`ять хвилин у "Десни" було ще кілька моментів, щоб вийти вперед, а на 26-й хвилині господарі поля повели в рахунку. Після подачі кутового Каргбо зрізав м`яча у власні ворота – 2:1.

До закінчення першого тайму в "Десни" був щонайменше один момент, щоб збільшити рахунок на свою користь. На старті другого тайму удар від Де Пени відбив Євгеній Паст. Відповідь від "Десни" була швидкою, але удар Ореста Кузика потягнув Бущан.

На 86-й хвилині, здавалося, Циганков рятує свою команду від поразки, пробивши п`ятою повз воротаря "Десни". Але чернігівська команда не здалася. Вже в доданий арбітром час після подачі кутового Андрій Гітченко ударом головою пробив у дальній кут воріт Бущана – 3:2. Боротьба за друге місце загострюється.

Микола Аврамчук, УП

07:33
Ракетний удар: ворог атакував енергооб’єкти у Дніпропетровській, Івано-Франківській та Львівській областях
06:26
У південно-східних областях втретє за ніч була оголошена ракетна небезпека: у Херсоні пролунали вибухи
05:48
відеоВ Росії на Кубані безпілотники атакували два НПЗ, бітумний завод і військовий аеродром