Лукашенко не виключає, що його опоненти звернуться до іншої держави

Неділя, 28 червня 2020, 23:15
kremlin.ru

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не виключає, що його політичні опоненти можуть звернутися по підтримку до іншої держави.

Джерело: Лукашенко під час зустрічі з активом Мінської області в Солігорську, яку транслював телеканалу "Білорусь 1", повідомляє державне агентство БЕЛТА

Пряма мова: "Люди не розуміють, що йде спокійне розхитування обстановки. Якби ми тоді декого не протверезили, сьогодні б вже вирував і Солігорськ.

Все починається поступово – ми це знаємо: розхитується обстановка всередині країни, доводиться до сказу, йде наступ на чинну владу, відбувається злам влади. Добре, якщо хтось пробілоруський сідає в крісло, тоді гаразд уже з цим майданом.

Через майдан – заворушення, тяганина аж до звернення до іноземної держави. Ви це виключаєте? А я ні. Я повинен думати по-максимуму, тому що не знаю, які дії вони вчинять".

Деталі: Лукашенко також пообіцяв, що "вибори будуть дуже цікаві, а після виборів буде ще цікавіше".

Що передувало: У Білорусі на 9 серпня призначено чергові президентські вибори.

Останнім часом у країні було заарештовано головних потенційних опонентів нинішнього президента Олександра Лукашенка, який керує Білоруссю від 1994 року.

У зв’язку з цим тисячі білорусів вийшли на центральні вулиці своїх міст, протестуючи такий дій режиму. Як наслідок, білоруська міліція та ОМОН почали затримувати протестувальників. Зокрема, 19 червня було затримано понад 120 осіб.

Українська правда


powered by lun.ua