Ведучий "Россия-24" назвав поправки до Конституції РФ злочином й звільнився

Понеділок, 29 червня 2020, 22:21

Ведучий програми "Вести" на красноярському держтелеканалі "Россия-24" Володимир Жарінов оголосив, що звільняється з роботи через те, що не хоче піарити "деструктивні дії влади" стосовно поправок до Конституції.

Джерело: пост телевізійника у Facebook

Пряма мова: "Сьогодні написав заяву. Йду з дивним відчуттям. Протягом семи років я писав гарячі новини, готував репортажі з місць подій, вів випуски новин і намагався бути об'єктивним.

Але те, що відбувається зараз - вище мого розуміння. Поправки до Конституції - історичний злочин. За всю кар'єру мені не доводилося піарити відверто деструктивні дії влади. І зараз не хочу.

Я бачу єдиний вихід, щоб не брати участь в цьому божевіллі – звільнитися".

Деталі: Він додав, що приймати учать у голосуванні щодо поправок у російську конституцію також не буде.

Нагадаємо:

Голосування по поправках до російського основного закону розпочалося 25 червня і триватиме аж до 1 липня. У двох регіонах - Москві та Нижегородській області - воно проходить, зокрема, в електронному вигляді.

Російське видання meduza писало, що за планом Кремля, в голосуванні повинні взяти участь 55% виборців, з них 60% мають підтримати поправки.

За даними екзит-полу ВЦИОМ, зміни до Конституції РФ за період з 25 по 28 червня підтримали 76% респондентів, які взяли участь у голосуванні.

10 березня Державна Дума Російської Федерації підтримала поправку до конституції РФ про обнулення президентських термінів. 11 березня документ схвалила Рада Федерації.

Українська правда


powered by lun.ua