Цукерберг вважає пости Трампа "образливими", але нічого робити не буде

Середа, 3 червня 2020, 11:29

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг не буде змінювати, маркувати або видаляти обурливі дописи президента США Дональда Трампа, хоча сам вважає їх "глибоко образливими".

Джерело: Reuters, The Wall Street Journal

Деталі: Цукерберг заявив у вівторок своїм співробітникам, що він не змінить свого рішення і не буде оскаржувати підбурювальні пости Трампа, незважаючи на те, що співробітники Facebook влаштували віртуальну акцію протесту через бездіяльність компанії.

Група співробітників Facebook вважає, що компанія повинна була діяти проти постів Трампа, що містять фразу "коли починається мародерство, починається стрілянина".

За словами прес-секретаря компанії, Цукерберг повідомив співробітникам у відеочаті, що Facebook провів ретельну перевірку і мав рацію, якщо залишив ці пости без змін.

Цукерберг також визнав, що це рішення засмутило багатьох співробітників.

Відзначається, що глава Facebook прагне дистанціювати свою компанію від боротьби між Трампом і Twitter, який позначив пост Трампа як "твіт, що порушує правила соцмережі "щодо героїзації насильства".

Цукерберг стверджує, що, хоча він і вважає слова Трампа "глибоко образливими", вони не порушують політику компанії щодо підбурювання до насильства.

На його думку, приватні компанії не повинні брати на себе наглядові функції і вказувати на будь-які порушення політиків.

Новинний сайт Axios повідомив, що Цукерберг говорив з Трампом в п'ятницю.

Що було раніше: Деякі співробітники Facebook запланували провести віртуальний страйк на знак протесту проти рішення генерального директора Марка Цукерберга не реагувати на ряд суперечливих постів президента США Дональда Трампа.

Після смерті афроамериканця Джорджа Флойда під час затримання поліцейським у США почалися протести. Трамп рекомендував губернаторам використовувати достатню кількість бійців Національної гвардії для відновлення порядку в країні.

Нагадаємо:

  • 26 травня соцмережа Twitter вперше перевірила твіт президента США.
  • У цьому повідомленні Трамп стверджував, що голосування за допомогою пошти нібито сприяє підтасуванню результатів.
  • Twitter класифікував цей меседж як такий, що вводить в оману, після чого Трамп звинуватив соцмережу у втручанні в майбутні президентські вибори в США.

Українська правда


powered by lun.ua