Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Львівщина продовжила карантин до 7 липня, ситуація наближається до критичної

Вівторок, 30 червня 2020, 19:08
Львівщина продовжила карантин до 7 липня, ситуація наближається до критичної

У Львівській області продовжили карантин до 7 липня.

Джерело: повідомлення Львівської ОДА

Дослівно: "Показники захворюваності на коронавірус в регіоні змушують зберегти карантинні заходи в області. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 30 червня, на засіданні обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій".

Деталі: Голова Львівської ОДА Максим Козицький повідомив, що кількість нових хворих в області щодня збільшується на 150-240 людей, а відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається по критичної познаки.

Завантаженість по області ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4% від загальної кількості (при нормі менше ніж 50%).

Cередня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 87,2 на 100 тисяч населення (при нормі більш ніж 24).

"Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 19,0 % при нормі менш як 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 24,9% при нормі менш як 11%".

Передісторія:

  • Львівщина тривалий час залишається в числі регіонів із поганими показниками щодо коронавірусу.
  • Область неодноразово продовжувала дію карантинних заходів.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: