Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

За добу коронавірус в армії підхопили 12 осіб

Субота, 11 липня 2020, 10:58
За добу коронавірус в армії підхопили 12 осіб

У Збройних силах України за минулу добу захворювання на коронавірус підтвердили у 12 осіб, загалом в армії хворіє 114 особи.

Джерело: пресслужба командування медичних сил

Дослівно: За минулу добу зареєстровано 12 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них в закладах охорони здоров’я перебуває 6 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ" – 4 військовослужбовця, Чернігівська ЦРЛ – 1 військовослужбовець та Сарненська ЦРЛ – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні в дома під наглядом медичної служби знаходиться 6 осіб (Київська область – 4 військовослужбовця та Рівненська – 2 військовослужбовця). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання".

Деталі: Загалом станом на 11 липня в Збройних силах на коронавірус хворіє 144 особи. Всього за час пандемії в армії одужало – 440 осіб, летальних випадків – 5.

Наразі на ізоляції (в тому числі самоізоляція) в армії перебуває 519 осіб. Водночас, кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби – 24 особи.

Нагадаємо: 

  • В Україні за минулу добу захворювання на коронавірус підтвердили у 800 осіб, загалом COVID-19 підтвердили у майже 53 тисяч українців.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: