На Херсонщині працівники нічних клубів таки перекривали міст

Неділя, 12 липня 2020, 20:44

На Херсонщині працівники нічних клубів та ресторатори перекривали Антонівський міст через Дніпро на знак протесту проти обмеження роботи розважальних закладів до 23 години.

Джерело: начальниця відділу комунікації ГУ НП в Херсонській області Тетяна Пшонь у коментарі Укрінформу, голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв у Facebook

 
"Херсонская мастерская новостей"

Пряма мова Пшонь: "Протягом години п’ять разів перекривали рух транспорту – частково пропускали транспорт, потім знову здійснювали безперервний рух по пішохідному переходу, потім знову пропускали транспорт. Участь в акції брали близько 80 осіб – підприємців, які незгодні з обмеженням роботи після 23 години".

Деталі: У свою чергу, голова ОДА Юрій Гусєв повідомив, що зустрівся з представниками нічних клубів та закладів харчування Херсонщини, а до цього мав телефонну розмову з міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком.

Пряма мова Гусєва: "Переслав пану міністру своє звернення на адресу прем‘єрміністра України, яке ми направили в Кабінет міністрів України ще в п‘ятницю. Олександр Ткаченко пообіцяв це питання підняти завтра з самого ранку на урядовій нараді під головуванням Дениса Шмигаля. Чекаємо на відповідне рішення Кабінету міністрів.

 

Ще раз наголошую на тому, про що говорив щойно із підприємцями: в очікувані рішення Кабміну, розважальні заклади (нічні клуби) можуть працювати виключно у відповідності із постановою Кабінету міністрів України від 8 липня 2020 №588, дія якої поширюється на усі регіони і є обов‘язковою до виконання".

 
Facebook Гусєва

Що передувало: Перед цим голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв просив власників нічних клубів області не перекривати міст на знак протесту проти обмеження роботи клубів, а приходити до нього на зустріч.

8 липня Кабінет міністрів дозволив працювати закладам культури та нічним клубам до 23:00 в умовах карантину.

Українська правда


powered by lun.ua