Чоловіка кандидатки в президенти Білорусі втретє закривають у карцер

Середа, 15 липня 2020, 06:02

Блогера YouTube-каналу "Страна для жизни", чоловіка кандидатки в президенти Білорусі Світлани Тихановскої, політв'язня Сергія Тихоновского втретє закривають у карцер на невизначений час.

Джерело: Світлана Тихановская у коментарі TUT.BY

Деталі: В карцер блогера помістили в п'ятницю, 10 липня. На наступний день після суду, де розглядалася його скарга за переміщення в карцер попередні два рази.

Пряма мова: "У нього на даний момент п'ять стягнень: попередження, догана і три рази переміщення в карцер. За що йому виносили попередження і догану, я не знаю..Тобто не поголився - тобі попередження, два попередження - привід для переміщення людини в карцер".

Нагадаємо:

  • Тихоновского затримали в Гродно 29 травня, зараз він знаходиться в СІЗО-1 Мінська в якості підсудного по справі за ч. 1 ст. 342 КК РФ (організація і підготовка дій, що грубо порушують громадський порядок). Проти нього також порушили нову кримінальну справу за "перешкоджання проведенню виборів".
  • У травні Сергій Тихановский намагався подати документи на участь у виборах президента Білорусі, але незабаром його затримали. Свою кандидатуру подала його дружина Світлана Тихановска.
  • Незабаром Тихоновского відпустили, проте за декілька днів його повторно затримали на дозволеному пікеті. За 4 години до затримання Сергія Тихановского в Гродно, чинний президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко розповів подробиці затримання.
  • Палата представників Національних зборів Білорусі 8 травня призначила президентські вибори в країні на 9 серпня 2020 року.

Микола Донєв, УП


powered by lun.ua