З укрупненням районів кількість шкіл і лікарень не зменшиться – Корнієнко

Понеділок, 27 липня 2020, 11:08
Фото bastion.tv

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявляє, що з укрупненням районів кількість об'єктів інфраструктури у вигляді шкіл і лікарень не скоротиться до кількості районів.

Джерело: "Інтерфакс-Україна" з посиланням на брифінг Корнієнка під час партійного тренінгу "Слуги народу" в КВЦ "Парковий" 25 липня

Пряма мова: "Лікарні окремо, райони окремо. Кількість лікарень, шкіл, спортивно-юнацьких шкіл, будинків ветеранів та іншої інфраструктури не скоротиться до кількості районів. Є механізм міжмуніципальної співпраці, міжрайонного співробітництва – ми зараз над ним працюємо, і точно держава буде зберігати більшість інфраструктури".

Деталі: Корнієнко запевняє, що надання послуг залишиться на рівні громад.  

За словами "слуги народу", зараз вони працюють над тим, щоб Центр надання адміністративних послуг був у кожній громаді. Зокрема, є проект по мобільних ЦНАПах – спецмашинах, які будуть їздити громадами і надавати послуги просто в селах і селищах, щоб "людям не треба було навіть в центр громади їхати".

Читайте також: Нові райони України: 15 відповідей на поширені запитання

Крім того, одним із ключових завдань на місцевому рівні Корнієнко бачить реалізацію другої черги медичної реформи.

Що стосується опорних шкіл, то, за словами глави СН, кожен випадок треба розглядати окремо, і якщо певна громада каже про неприпустимість закриття школи, то потрібно шукати можливості утримувати цей навчальний заклад.

Що було раніше: 17 липня Верховна Рада підтримала проєкт постанови № 3650 про ліквідацію 490 існуючих районів і створення замість них 136 нових. powered by lun.ua