Голова Луганської ОДА: В нас не можна проводити вибори, підтримую сусідів

Вівторок, 28 липня 2020, 14:15

Керівник Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай виступає проти проведення місцевих виборів у прифронтових населених пунктах.

Джерело: Гайдай на брифінгу у Сєвєродонецьку, hromadske

Пряма мова: "Я вважаю, що не можна проводити виборів. Я підтримую у цьому випадку позицію сусідів (Донецької ОДА – ред.). Це стосується національної безпеки. Рішення про те, де саме не буде виборів, будуть ухвалювати вже депутати".

Деталі: Голова Луганської ОДА пообіцяв, що найближчим часом ухвалять рішення щодо керівника військово-цивільної адміністрації у місті Щастя. Його було затримано під час отримання хабаря, проте він продовжує працювати.

За даними hromadske, раніше Донецька ОДА виступила проти проведення виборів у населених пунктах, які "перебувають у районі ураження великокаліберної ствольної й реактивної артилерії незаконних збройних формувань".

Довідка: Згідно з чинним законодавством, місцеві вибори мають відбутись в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень, тобто 25 жовтня 2020 року. Пройти вони мають одночасно на всій території країни.

Виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!