В Україні зайнято 38% ліжок для хворих на COVID-19 – МОЗ

Неділя, 27 грудня 2020, 17:38
В Україні зайнято 38% ліжок для хворих на COVID-19 – МОЗ

В середньому по Україні завантаженість ліжок у лікарнях першої хвилі для хворих на COVID-19 або з підозрою на цю хворобу становить 38,4%.

Джерело: дані МОЗ станом на 27 грудня

Деталі: Найбільша завантаженість ліжок – у Миколаївській області (61,5%). На другому місці Одеська область – 52,1%.

В інших областях завантаженість не перевищує 50%.

У Києві хворими з підтвердженим коронавірусом або з підозрою зайнято 45,3% відведених для цього ліжок.

Що передувало: 26 грудня головний державний санітарний лікар, заступник глави МОЗ Віктор Ляшко запевнив, що понад 70% від усіх ліжок, виділених під лікування хворих на COVID-19, забезпечені киснем.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
18:55
Рада ухвалила законопроєкт про підвищення відповідальності за корупцію
18:48
Можливе незаконне збагачення заступника генпрокурора: В НАБУ відмовилися відповідати УП, чи розпочали досудове розслідування 
18:44
Зеленський прибув на G7 у Канаді: що в програмі президента
18:28
У Сбербанку РФ вважають, що рік високих ставок призведе до "жорсткої кризи"
18:22
Мінцифри та "Київстар" розробляють українську LLM
18:20
Пошуки зниклих після обстрілу Києва: у ДСНС не підтвердили порятунок хлопця з-під завалів
18:20
Удар РФ по Дніпровському району Херсона: кількість постраждалих зросла до 20 
18:19
відеоРосіяни перетягують Сили оборони на Сумщину й готуються бити на Донеччині – «На східному фронті зі змінами»
18:13
Спортивна історія дня. Володимир Бакуменко: харків'янин, емігрант, який став батьком бразильських шашок
18:06
В Україні створюють Виплатну агенцію для підтримки аграріїв: які переваги
Усі новини...
Реклама: