Вбивці школяра на Закарпатті пом’якшили вирок

П'ятниця, 12 лютого 2021, 19:31
фото: mukachevo.net

Львівський апеляційний суд пом’якшив вирок вбивці школяра із Тячівщини, "скинувши" йому з терміну 6 місяців, і він може вийти на волю вже у березні.

Джерело: Mukachevo.net

Деталі: Мукачівський міськрайонний суд у 2019 році визнав 14-річного хлопця винним в умисному вбивстві, вчиненого у стані сильного душевного хвилювання. Його покарали 3 роками і 6 місяцями ув'язнення. Також, суд стягнув на користь потерпілих 1,5 млн грн моральної шкоди.

Тепер Львівський апеляційний суд пом'якшив покарання на 6 місяців – до трьох років.

Через це рішення через місяць, 24 березня засуджений вийде на волю. Адвокат додає, що подаватиме апеляційну скаргу до Верховного Суду, але зазначає, що ця процедура може тривати довго.

Передісторія:

  • 14 березня 2018 року обвинувачений у себе вдома в селі Нижня Апша наніс численні ножові поранення хлопцю, і той помер на місці. За такі дії йому загрожувало від 7 до 15 років позбавлення волі.
  • Спершу підозрюваного взяли під варту, а потім суд відпустив його під домашній арешт. Після цього близько 500 селян вийшли на трасу міжнародного значення "Мукачево – Рогатин" і блокували її 8 годин.
  • Через заворушення на місце події виїхало все керівництво закарпатської поліції на чолі з її керівником. Правоохоронці забрали головного підозрюваного до відділку, адже розлючений натовп був готовий вчинити самосуд.
  • Після цього суд арештував хлопця.

powered by lun.ua