Президент Microsoft: Компанія пережила "найбільшу кібератаку", за якою могла стояти Росія

Понеділок, 15 лютого 2021, 11:52
Фото medium.com

Президент Microsoft Бред Сміт заявив, що груднева кібератака на компанію була "ймовірно, найбільшою та найскладнішою атакою, яку світ коли-небудь бачив".

Джерело: "Радіо Свобода" з посиланням на інтерв’ю Сміта телеканалу CBS

Пряма мова: "Коли ми аналізували все, що ми бачили в Microsoft, ми запитали себе, скільки інженерів могли працювати над цими атаками. І ми прийшли до відповіді, що це, звісно, понад 1 000".

Деталі: За даними американської розвідки, за кібератакою, яка порушила роботу мереж уряду та приватних компаній у США та багатьох інших країнах, могла стояти Росія.

Експерти з кібербезпеки заявили, що на виявлення всіх уражених систем можуть піти місяці. У Росії заперечували причетність до кібератак.

Передісторія: 

  • Раніше повідомлялось, що хакери, які підтримуються іноземним урядом, викрали інформацію з Міністерства фінансів США і Національного управління з телекомунікацій і інформації Міністерства торгівлі країни.
  • ЗМІ також розповіли, що хакери, які ймовірно працюють на владу Росії, отримали доступ до внутрішніх комунікацій Міністерства внутрішньої безпеки Сполучених Штатів.
  • Держсекретар США Майк Помпео заявив про причетність Росії до масштабної кібератаки на американські відомства і компанії, яка тривала з весни 2020 року.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.