"ZIK" позивається до Зеленського через санкції

Понеділок, 15 лютого 2021, 19:05
фото: дмитро ларін, УП

Телеканал "ZIK" подав позов до Верховного суду до президента України, в якому оспорює накладені на канал санкції.  

Джерела: повідомлення Верховного суду у Facebook

Дослівно: "12 лютого 2021 року до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду надійшов позов від ТОВ "Телерадіокомпанія "Нові комунікації" (телеканал "ZIK") до Президента України, в якому позивач оспорює Указ (про запровадження санкціїй – ред.)"

Деталі: У повідомленні суду зазначається, що позовну заяву "ZIK" залишено без руху і встановлено позивачеві десятиденний строк із дня отримання цієї ухвали для усунення недоліків.

В суді заявили, що кошти, перераховані позивачем на сплату судового збору, не надійшли на відповідний казначейський рахунок, а тому йому необхідно надати докази, що підтверджують зарахування коштів про сплату судового збору за подання позовної заяви.

Крім цього, позивач не надав Суду відповідних доказів, які б підтверджували необхідність та доцільність залучення Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Верховної Ради України до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.

Передісторія: Верховний суд 11 лютого повідомив, що 15 березня розгляне позов щодо оскарження введених проти каналів, що пов'язують із Віктором Медведчуком, санкцій. Цей позов подано громадянином України. 

Українська правда


powered by lun.ua