Зеленський про Крим: 7 років тому у нас вирвали серце

П'ятниця, 26 лютого 2021, 11:41

Президент Володимир Зеленський підписав указ про заходи для розвитку і підтримки кримськотатарської мови, культури і захисту прав жителів окупованого півострова Крим.

Джерело: Зеленський у відеозверненні

Пряма мова: "Сьогодні мною підписано указ про окремі заходи, спрямовані на деокупацію та реінтеграцію півострова Крим, зокрема уряду доручено організацію і запуск Кримської платформи, а також заходи для розвитку і підтримки кримськотатарської мови, культури та захисту прав жителів анексованого Криму…

Крим був серцем України. Сонячним, добрим, світлим. Сім років тому у нас вирвали серце. Ми ніколи не забудемо, хто це зробив і ніколи не забудемо, хто дозволив це зробити. Дехто переконував, що вирвав наше серце законно і ввічливо, а тепер, стискаючи його в руках, щиро дивується, чому Україна ображена, чому не хоче мати добрих відносин, чому стільки ненависті, чому Україна не може цього забути і пробачити… Треба повернути її серце, повернути Крим".

Деталі: Своє звернення до Дня опору окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя президент завершив російською мовою: "Дорогие крымчане, пора возвращаться домой. Ждем, верим любим, народ Украины".

Знати більше: "Це моє особисте пекло" Як окупували Крим: новини, які ми (майже) не помітили в лютому 2014-го

Українська правда