"Зоря" в меншості перемогла "Шахтар"

Неділя, 28 лютого 2021, 18:21
Зоря в меншості перемогла Шахтар

Луганська "Зоря" у матчі 16 туру української Прем`єр-ліги перемогла донецький "Шахтар" з рахунком 1:0. Останні 15 хвилин гри "Зоря" провела у меншості через вилучення свого гравця.

Поєдинок пройшов у Києві на НСК "Олімпійський" у неділю 28 лютого.

Обидві команди видали видовищний матч із великою кількістю моментів біля обох воріт. Гірники на старті поєдинку мали перевагу за кількістю ударів по воротах луганчан. На шостій хвилині після удару Тайсона м`яч влучає в штангу воріт. Через десять хвилин удар Тете взяв воротар "Зорі" Нікола Васіль. Луганська команда добре вибігала в контратаки. В одному з моментів Алахьяр пробив вище воріт.

На 26-й хвилині головна суддя гри Катерина Монзуль дивилася ВАР на предмет влучання в руку Миколі Матвієнку у штрафній "Шахтаря". Втім пенальті не було. На 30-й хвилині Віталій Вернидуб у падінні бив ногою, і Анатолій Трубін робить перший свій сейв в цій грі. Вже в доданий арбітром час ледве не забив ударом зі штрафного Єгор Назарина, і знову в грі був Трубін, який перевів м`яча на кутовий.

На перших хвилинах другого тайму Олександр Гладкий не зумів проштовхнути м`яча у ворота "Шахтаря". У донеччан були удари Алан Патріка, Марлоса та Ісмаїлі, які без проблем взяв Васіль. Ще в одному моментів з кількох метрів пробивав Ісмаїлі, і м`яч від ноги захисника полетів вище воріт.

На 80-й хвилині "Зоря" залишається в меншості. Арбітриня Монзуль за фол Рейса на Жуніору Мораєсу спочатку показує футболісту "Зорі" жовту картку, а після перегляду ВАР вилучає гравця гостей. "Зоря" останні хвилини не тільки зуміла вистояти в меншості, але і вирвала перемогу на останній доданій хвилині до основного часу. Аллахьяр промчався по флангу до штрафного майданчика "Шахтаря" і відпасував на Дмитра Іванісеню, який розстріляв ворота Трубіна – 0:1.

Микола Аврамчук, УП

17:40
У березні Мінфін залучив до держбюджету 9 мільярдів доларів зовнішнього фінансування
17:30
Росіяни вивозять крадене українське збіжжя до Туреччини, Лівії та Ізраїлю – розслідування
17:29
НАБУ та САП завершили розслідування про заволодіння земель на Київщині: збитки - 1,8 мільярда
17:07
У ХІХ ст. лікар обгорнув книгу шкірою померлої пацієнтки. Нині Гарвард прибрав цю палітурку
17:06
Митниця запустила онлайн-сервіс для декларування експрес-відправлень і сплати мита
17:06
ЗМІ: Польські асоціації підтвердили дивну поведінку польського чиновника на переговорах з Києвом
17:00
"Норнікель" втрачає клієнтів в ЄС: вони відмовляються від продукції з російських металів
16:47
Данілов, Литвиненко та інші перестановки, які готує Зеленський
16:46
"Укрнафта" отримала додатковий видобуток в майже 140 тонн нафти на добу
16:44
Українець, який вперше переміг на престижному ультрамарафоні в Канаді, розповів про дистанцію