У День Волі до Мінська стягують спецтехніку – ЗМІ

Четвер, 25 березня 2021, 16:35
У День Волі до Мінська стягують спецтехніку – ЗМІ

25 березня, у День Волі Білорусі, до Мінська їдуть вантажівки, машини загородження, автобуси і авто з бухтами колючого дроту, які називають "Спіраль Бруно". Подібного не було з кінця осені, від часів масових протестів.

Джерело: Білоруське видання Tut.by

Деталі: На відео, знятому на трасі Мінськ-Борисов, видно легковики і мікроавтобуси з написом "Міліція". Буси буксирували за собою причепи з мотками колючого дроту.

Ще одне відео зі спецтехнікою було зняте на північному сході від Мінська.

В основному на кадрах фігурували автозаки, автобуси, вантажівки для перевезення особового складу, проте на одному з роликів трапилися кадри з більш оригінальною технікою.

На відміну від комплексів "Рубіж" і "Забір-Бар'єр", про цю техніку майже нічого не відомо: ні виробник, ні час виготовлення, ні назва.

За словами очевидців, спецтехніка рухалася до Мінська двома колонами.

Передісторія:

  • У громадському об'єднанні Білоруський народний фронт "Відродження" (БНФ) повідомили, що мінська міліція відмовилася охороняти порядок на акції опозиції у День Волі 25 березня.
  • Напередодні 25 березня, коли в Білорусі відзначають День Волі, лідерка опозиції Світлана Тихоновська звернулася до народу із закликом вірити в себе і взяти майбутнє країни у свої руки.
  • Міністерства закордонних справ Латвії, Литви та Естонії розширили санкційний список проти режиму Олександра Лукашенка, до якого відтепер включені 118 білоруських силовиків.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: