"Фейсбук" заморожує сторінку Мадуро за дезінформацію про коронавірус — Reuters

Субота, 27 березня 2021, 07:13
FRANCE24

Соцмережа Facebook вирішила заморозити сторінку венесуельського президента Ніколаса Мадуро – він просував ліки, які нібито можуть вилікувати COVID-19.

Джерело: представник Facebook у Reuters

Пряма мова: "Ми дотримуємося вказівок ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров'я), згідно з якими наразі не існує ліків для лікування вірусу. Через неодноразові порушення наших правил ми також заморожуємо сторінку на 30 днів, протягом яких вона буде доступна лише для читання".

Деталі: Раніше Мадуро описував "Карвативір" - чебрецевий розчин, який начебто нейтралізує коронавірус без побічних ефектів. Мадуро стверджував, що "Карвативір" може застосовуватися профілактично та терапевтично проти коронавірусу.

Facebook приховав відео, у якому Мадуро просуває ліки, оскільки воно порушує політику щодо "помилкових тверджень" щодо коронавірусу, зокрема що "щось може гарантувати уникнення зараження COVID-19 або може гарантувати одужання від COVID-19".

Зазначається, що адміністраторів сторінки Мадуро повідомили про порушення.

Обліковий запис Мадуро в Instagram, який належить Facebook, не постраждає.

Передісторія: У лютому Facebook розширив список хибних тверджень про COVID-19 та вакцинацію проти коронавірусу, які видалятимуть із  Facebook та Instagram. Зокрема, це твердження, що COVID-19 створений штучно, що вакцини не ефективні, що безпечніше перехворіти, аніж вакцинуватися, та що вакцини токсичні чи викликають аутизм.



powered by lun.ua