Мешканка Кривого Рогу за 1000 грн продавала довідки про COVID – поліція

Вівторок, 30 березня 2021, 12:56

Мешканка Кривого Рогу за тисячу гривень продавала підроблені сертифікати із негативним результатом тесту на коронавірус. 

Джерело: поліція Дніпропетровщини 

Дослівно: "Протягом березня до поліції надходили звернення від громадян про те, що невідомі використовують бланки відомих медичних лабораторій та надають підроблені довідки. Під час перевірки отриманої інформації правоохоронці з’ясували, що до розповсюдження готових довідок причетна 41-річна мешканка Кривого Рогу".

Деталі: Відомо, що жінка розклеювала по місту оголошення щодо надання довідок про відсутність у людини коронавірусу. Після - реалізовувала їх. Бажаючим отримати відповідний сертифікат тестування не проводилось. Зазначається, що отримати сертифікати можна було як і для виїзду за кордон, так і для використання за місцем вимоги. 

 

У місці мешкання жінки силовики провели обшук. У результаті чого було вилученого три довідки про проходження тестів з відтисками печатки лабораторій, понад 50 тис. гривень, чорнові записи, мобільні телефони та банківську картку.

 

Поліція відкрила провадження за статтею "Шахрайство". Зловмисниці загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Наразі вирішується питання про вручення їй повідомлення про підозру. 

Нагадаємо:

  • Це не перший випадок продажу підроблених довідок про відсутність коронавірусу. Так, на початку березня у Києві правоохоронці викрили двох шахраїв, які за 550 гривень друкували довідки про відсутність захворювання на Covid-19 із підробленою печаткою одного зі столичних медичних центрів.
  • Пізніше на аналогічній "роботі" викрили двох мешканців столиці. 
  • У січні також повідомлялось, що у Києві викрили чоловіка, який продавав фейкові довідки про негативний тест на COVID.

Українська правда


powered by lun.ua