Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Україна втрачає очки у матчі з Казахстаном у відборі до ЧС-2022

Середа, 31 березня 2021, 23:44
Фото Володимира Раснера, УАФ

У третьому турі кваліфікаційного турніру до ЧС-2022 збірна України зіграла унічию 1:1 з командою Казахстану.

Поєдинок пройшов у Києві на НСК "Олімпійський" у середу 31 березня.

Ще в першому таймі команда Андрія Шевченка мали усі можливості зробити рахунок у цій розгромним і спокійно дограти другий тайм. На 20-й хвилині синьо-жовті відкрили рахунок у грі. Після класного пасу від Олександра Зінченка Роман Яремчук обвідним ударом у дальній кут воріт відкрив рахунок - 1:0.

На 30-й хвилині Яремчук міг оформити дубль, але не влучив по воротах з метрів шести. Через дві хвилини момент вже у Жуніора Мораєса, але після його удару м`яч влучив у гравця збірної Казахстану, що стояв у воротах. Під завершення першого тайму воротар казахів відбив ще один удар від Малиновського. Міг подвоїти рахунок у грі і Сергій Кривцов, але з метрів п`яти ударом головою не поцілив у ворота.

Старт другого тайму знову розпочався з атак українців, хоча суперник виглядав вже більш мобілізованим. В українців на ударній позиції були знову Яремчук та Мораєс, але обидва рази виручав голкіпер збірної Казахстану Стас Покатілов. На 59-й хвилині казахи зрівнюють рахунок. Швидка контратака гостей завершилася ударом у верхній кут воріт від Саджибека Мужикова - 1:1.

Мав гарний момент вирвати для України перемогу в цій грі Олександр Зубков, але з метрів десяти пробив прямо у воротаря збірної Казахстану. У завершальні хвилини поєдинку українці продовжували нависати на воротах казахів. На 90-й хвилині ще одна спроба забити переможний гол була в Артема Довбика, але його удар взяв воротар казахів.

Після трьох турів збірна України з трьома очками займає друге місце у групі. Лідирує з сімома пунктами команда Франції.

Микола Аврамчук для УП

"Українська правда" у Threads

00:42
Дуда: Головування Польщі в ЄС зосередиться на відбудові та євроінтеграції України
00:04
"Боруссія" здолала "ПСЖ" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів
23:54
Новини економіки 1 травня: У США заборонили імпорт російського урану, кожен десятий бізнес у Польщі - український
23:50
Е-кабінет військовозобов’язаних запрацює 18 травня
23:33
фото, відеоУ Тбілісі поліція знову жорстко розганяє протест проти закону про "іноагентів"
23:25
оновлено, відеоРосія атакувала балістикою сортувальне депо "Нової пошти" в Одесі, є постраждалі