Підтримайте журналістські розслідування
Підтримайте журналістські розслідування

Гіркін їхав на війну в Україну, але його затримали в Криму – російські канали

Субота, 13 серпня 2022, 23:06
Гіркін їхав на війну в Україну, але його затримали в Криму – російські канали
затриманий у Криму Гіркін, російські Тelegram-канали

Колишнього так званого "міністра оборони ДНР" Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) затримали в окупованому Криму, коли він із підробленими документами їхав на війну в Україні.

Джерело: "Новини Донбасу" з посиланням на російські Telegram-канали і "соратника Гіркіна" Олександра Жучковського

Деталі: За словами Жучковського, Стрєлков "справді намагався потрапити на фронт, але був затриманий у Криму".

Реклама:

Соратник запевняє, що "жодних політичних цілей Стрєлков не ставив і наводити смуту в Новоросії не збирався", а те, що він не може потрапити на фронт — нібито "великий політичний злочин".

Антивоєнний канал "Сіяч вітру" опублікував фото Гіркіна та його паспорта на ім'я Сергія Рунова, з яким екс-командир бойовиків "ДНР" намагався проїхати через Крим. Документ було видано у 2015 році.

 

На опублікованому фото Гіркін без вус, які він носив раніше.

РЕКЛАМА:

Що передувало: 18 липня про те, що Гіркін користувався паспортом прикриття на ім’я Сергія Рунова, виданим російськими спецслужбами, повідомляли розслідувачі Bellingcat і The Insider.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
23:26
Reuters: Маск націлився на контракт для створення "Золотого купола"
23:19
Зеленський призначив нових голів Луганської та Сумської ОВА та розпорядився звільнити голову Херсонської МВА
23:07
Новини економіки 17 квітня: меморандум щодо угоди про надра, НБУ погіршив прогноз по інфляції й ВВП
22:55
Нардеп-утікач Одарченко мешкає в Угорщині – розслідування
22:21
Міноборони створює реєстр фахівців із психічного здоров’я, які працюють з військовими
22:21
Рубіо і Лавров провели першу телефонну розмову
22:17
ОВА: Росіяни вдарили по Миколаєву реактивним безпілотником невідомого типу, виникла пожежа
22:03
Трамп заявив, що не є шанувальником Зеленського, втім уже не звинувачує його у війні проти України
21:55
Російський дрон убив двох працівників дорожньої служби на Херсонщині
21:50
кіберспортУкраїнська команда вперше в історії пробилася на мейджор з Counter Strike 2
Усі новини...
Реклама: