Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кремль "заспокоює" своїх прихильників ракетними ударами по Україні – ISW

П'ятниця, 14 жовтня 2022, 06:55
Кремль заспокоює своїх прихильників ракетними ударами по Україні – ISW
фото Армія Inform

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) повідомляють, що Росія, завдаючи ракетні удари по Україні, "заспокоює" російських націоналістів і своїх прихильників.

Джерело: ISW

Деталі: Оприлюднені повідомлення про перші смерті погано підготовлених мобілізованих російських військовослужбовців в Україні викликали нову критику на адресу російського військового командування.

Реклама:

Російські ЗМІ повідомили, що п'ятеро мобілізованих з Челябінська вже загинули на війні в Україні всього через три тижні після оголошення президентом Владіміром Путіним часткової мобілізації 21 вересня.

Кремль продовжує докладати зусиль, щоб відволікти увагу від мобілізації та військових невдач.

Також він продовжив тимчасове заспокоєння своїх націоналістичних спільнот шляхом нанесення ракетних ударів по Україні.

ВІДЕО ДНЯ

Також ISW зазначає, що російські війська продовжували завдавати ударів по критично важливих об'єктах української інфраструктури 13 жовтня.

Російські війська, на думку аналітиків інституту, ймовірно, продовжують використовувати іранські безпілотники Shahed-136 для підтримки масованих ударних кампаній по критично важливих об'єктах української інфраструктури через їх низьку ефективність в умовах активних бойових дій.

Крім того, ISW припускає, що погіршення морального духу, дисципліни та боєздатності російських військ у зоні бойових дій в Україні може призвести до тимчасового призупинення наступальних операцій на окремих ділянках.

Разом із тим призупинення наступальних операцій у районах Донецької області (фактично єдиних в Україні, де російські війська ведуть наступальні операції) ще більше ускладнить намагання Росії захопити додаткові території і, ймовірно, сприятиме подальшому погіршенню морального духу та загальному виснаженню військового потенціалу.

Основні висновки ISW:

 • Повідомлення про перші випадки загибелі непідготовлених мобілізованих російських військовослужбовців в Україні викликали поновлення критики на адресу російського військового командування.
 • Російські війська продовжували завдавати ударів по критично важливих об'єктах української інфраструктури 13 жовтня.
 • Погіршення морального духу, дисципліни та боєздатності російських військ у зонах бойових дій в Україні може призвести до тимчасового призупинення наступальних операцій на окремих ділянках.
 • Українські війська досягли успіхів на північний захід від Сватового.
 • осійські війська продовжують оборонні операції в очікуванні потенційних українських атак в напрямку Кремінної.
 • Українські та російські джерела повідомили, що російські війська намагаються повернути позиції на півночі та північному заході Херсонської області.
 • Пошкодження мосту через Керченську протоку продовжує перешкоджати переміщенню російських вантажів та особового складу на південь України.
 • Російські війська продовжили наземні атаки в Донецькій області та заявили про незначне просування на південь від Бахмута.
 • Російська некомпетентність продовжує завдавати шкоди мобілізованому персоналу ще до того, як він потрапляє на лінію фронту, що, ймовірно, погіршує і без того низький моральний дух.
 • Російські чиновники, ймовірно, все більше обмежують свободу пересування в Росії для додаткової мобілізації населення і щоб запобігти його втечі з країни.
 • Російські окупаційні чиновники закликали до евакуації цивільного населення з окупованої Херсонської області.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: