Зеленський: Бахмут ламає і найманців Путіна, втрати Росії досягають 100 тисяч

Понеділок, 19 грудня 2022, 23:19

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Бахмут "ламає" вже не тільки російську армію, а й російських найманців, але Володимира Путіна не зупиняють навіть 100 тисяч втрачених життів його громадян. 

Джерело: Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 19 грудня 

Пряма мова: "Бахмут залишається найгарячішою точкою на всій лінії фронту – понад 1300 кілометрів активних бойових дій. Ще з травня окупанти намагаються зламати наш Бахмут, але час іде, і Бахмут ламає вже не тільки російську армію, а й російських найманців, які прийшли на заміну втрачених армій окупантів.

Реклама:

Лише вдумайтеся в це: Росія вже втратила в Україні майже 99 тисяч своїх солдатів. Днями буде 100 тисяч втрат окупантів. Заради чого? Відповіді на це запитання ні в кого в Москві немає. І не буде.

Вони ведуть війну і витрачають життя людей – інших людей, не своїх близьких, не свої власні життя, а інших, і лише тому, що якась там купка в Кремлі не вміє визнавати помилок і страшенно боїться реальності. Але реальність говорить сама за себе".

Деталі: Зеленський подякував українським бійцям, які героїчно тримають Бахмутський напрямок, Соледар, Авдіївку, Мар'їнку, Кремінський напрямок та весь Донбас.

ВІДЕО ДНЯ

Він наголосив, що цей регіон до приходу Росії був одним із найсильніших в Україні, а зараз РФ його "руйнує просто до випаленої землі".

Але "навіть така жорстокість ворогу нічого не дасть", запевнив український президент.

Читайте також: Пункт незламності "Бахмут". Що відбувається на найважчому напрямку фронту

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування