МЗС Росії звинуватило США у "безпрецедентному тиску" на країни Африки

Неділя, 26 лютого 2023, 06:46
МЗС Росії звинуватило США у безпрецедентному тиску на країни Африки
МЗС Росії. Фото Getty Images

Заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Богданов звинуватив США у здійсненні "безпрецедентного тиску" на країни Африки та намірах зірвати російсько-африканський саміт.

Джерело: російське пропагандистське видання ТАСС

Пряма мова: "З початку проведення спецоперації (війни РФ проти України – ред.) колективний Захід значно посилив тиск на африканські країни – через погрози введення санкцій, припинення фінансової та гуманітарної допомоги".

Реклама:

Деталі: За словами Богданова, Штати хочуть зірвати другий російсько-африканський саміт, запланований на липень у Санкт-Петербурзі. Російський посадовець поскаржився, що "колективний Захід" проводить "безпрецедентну" кампанію з ізоляції Москви.

Він заявив, що "Вашингтон фабрикує проти Москви звинувачення у спробах заморити африканський континент голодом".

Доказів своїм словам Богданов не навів.

РЕКЛАМА:

Нагадаємо: Президент Володимир Зеленський заявив, що дуже би хотів провести саміт між Україною і країнами Латинської Америки і готовий фізично на нього поїхати, щоб донести "формулу миру" для України.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
00:58
Трамп заявив, що готовий "відступити" у переговорах між Україною і РФ, якщо "не буде прогресу"
00:50
хокейФінляндія здолала Канаду, Франція програла Словенії і буде суперником України в дивізіоні ІА чемпіонату світу
00:18
У Британії не виключили, що можуть посилити військові місії ЄС на Балканах
23:54
Новини економіки 19 травня: нові реактори в Чорнобильській зоні, гірший прогноз для економіки
23:43
Генштаб: На фронті зафіксували 156 бойових зіткнень за добу
23:35
боксНаступний після Дюбуа. Промоутер назвав можливого суперника Усика
23:32
відеоТуск збирає мітинг на підтримку свого кандидата в президенти Польщі
23:03
Іран поставив "урановий ультиматум" США у переговорах про нову ядерну угоду
22:42
Financial Times: Лідери ЄС не бачать в Трампа готовності чинити тиск на господаря Кремля
22:11
Зеленський озвучив, де може відбутися наступна зустріч делегацій України, США та РФ
Усі новини...
Реклама: