Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Українські бійці прорвалися через мінне поле в напрямку Токмака – американське ЗМІ

Субота, 19 серпня 2023, 09:30
Українські бійці прорвалися через мінне поле в напрямку Токмака – американське ЗМІ
Ілюстративне фото Генштабу ЗСУ

Американські офіційні особи повідомили CBS News, що, схоже, українські військові досягли прогресу в наступі на утримуване Росією місто Токмак – важливе місто-бар'єр, що стоїть між українськими військами і містом Мелітополь Запорізької області. 

Джерело: CBS News

Деталі: Американський чиновник повідомив у четвер в інтерв'ю CBS News, що українські війська прорвалися через російське мінне поле на північ від Токмака і зараз вступають у бій з першою лінією російської оборони, яка утримує місто. 

CBS констатує, що відвоювання таких міст, як Токмак, і подальше просування до Мелітополя, буде складним завданням для українського контрнаступу, який з початку літа досяг поступових успіхів. Одначе Мелітополь – це ворота до анексованого Криму і життєво важливий російський транзитний вузол.

Цьому передувало: Напередодні "The Washington Post" писав, що американська розвідка вважає, що український контрнаступ до холодів не досягне своїх ключових цілей – а саме звільнення Мелітополя, бо навіть повернути контроль над проміжним Токмаком є складним завданням, враховуючи три лінії оборони росіян. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: