Команда елітної серії автогонок Формула-1 вперше в історії підписала українця

Вівторок, 12 вересня 2023, 17:37
Команда елітної серії автогонок Формула-1 вперше в історії підписала українця
Фейсбук Бондарева

Команда Формули-1 Williams Racing підписала у свою гоночну академію 14-річного Олександра Бондарева, який стане першим в історії українцем, котрий приєднається до юнацької команди найелітнішої серії автоспорту.

Джерело: офіційний сайт Williams Racing, персональна сторінка Бондарєва у Фейсбук 

Пряма мова Бондарева: "Я дуже радий приєднатися до Академії гонщиків Williams. Williams Racing — одна з найвідоміших команд у автоспорті, у неї були одні з найкращих пілотів у спортивних перегонах, і це честь мати шанс бути частиною цієї історії".

Реклама:

Деталі: Спортивний директор Williams Racing Свен Смітс зазначив, що команда високо оцінює талант українця, за яким Williams спостерігали деякий час.

Пряма мова Смітса: "У свої 14 років він уже має кілька виняткових досягнень, зокрема перемогу на Чемпіонаті Європи FIA-CIK у 2023 році. Олександр продемонстрував великий потенціал у ранньому віці, і ми з нетерпінням чекаємо на підтримку його розвитку, поки він продовжує свій шлях у картингу".

У свою чергу Олександр підкреслив, що розуміє, який довгий шлях йому доведеться подолати, щоб відплатити за ту довіру і віру, які йому висловила команда.

ВІДЕО ДНЯ

Пряма мова Бондарева:  "З п'яти років, коли я почав займатися картингом, я мріяв про Формулу-1. Мені, звичайно, попереду довгий шлях, але це величезний крок для мене".

Олександр Бондарев на базі Williams Racing
Олександр Бондарев на базі Williams Racing
Джерело: Фейсбук Бондарева

Довідково: Williams Racing — незалежна британська команда Формули-1, яка була заснована у 1970-х роках, має у своєму активі 9 перемог у Кубку конструкторів.

У складі команди виступали багато легенд Формули-1, у тому числі пілоти, що вигравали чемпіонат світу.

Найвідоміші з них: Айртон Сенна, Ален Прост, Найджел Менселл, Деймон Хілл, Алан Джонс, Кейо Росберг, Нельсон Піке та інші.

Передісторія:

У кінці липня Бондарев став першим українцем в історії картингу, хто виборов титул чемпіона Європи.

Знати більше: У всьому винні "Тачки". Як 8-річний киянин став професійним гонщиком

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування