Атака дронів на Львів: згоріло 300 тонн гуманітарної допомоги, зокрема з Ватикану

Вівторок, 19 вересня 2023, 14:54
Атака дронів на Львів: згоріло  300 тонн гуманітарної допомоги, зокрема з Ватикану
фото з Facebook

У ніч на 19 вересня російські війська влучили в промислове підприємство у Львові, де знаходився склад гуманітарної допомоги, що згоріла до тла.

Джерело: єпископ-помічник Львівської архідієцезії Римо-Католицької церкви Едвард Кава та благодійна організація "Карітас-Спес Україна" у Facebook

Пряма мова Кави: "Внаслідок пожежі, яка сталася після вибуху "Шахеда", згоріло практично все, що було на складі. Тобто більше ніж 15 фур гуманітарної допомоги… Дякувати Богу, на нашому складі не було жертв, але на складі поруч є, на жаль, одна людська жертва".

Реклама:

Деталі: Серед гуманітарної допомоги були речі, взуття, їжа і генератори, отримані в тому числі з Ватикану.

 

У "Карітас-Спес Україна" зазначили, що остаточну суму збитків зможуть підрахувати пізніше, оскільки зараз на місці події працюють спецслужби.

Вже відомо, що знищено 33 палети з продуктовими наборами, 10 палет з гігієнічними наборами та консервами, 10 палет з генераторами та одягом.

ВІДЕО ДНЯ

За словами представників Львівської архиєпархії, у віданні якої перебуває склад, на складі згоріло близько 300 тонн гуманітарних вантажів. Зазначається, що зі складу вдалося врятувати транспортні засоби з гумвантажем.  

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування