Іран може домовитись з Росією про передачу ракет у жовтні – ISW

Четвер, 28 вересня 2023, 07:06
Іран може домовитись з Росією про передачу ракет у жовтні – ISW
Іранські ракети Fateh-110, фото: wikipedia

Іран може домовитись з Росією про передачу ракет після закінчення дії резолюції Ради безпеки ООН 2231, що забороняє йому такі угоди, 18 жовтня.

Джерело: Інститут вивчення війни (ISW)

Деталі: Звіти української та ізраїльської розвідок свідчать про те, що Росія прагне придбати іранські   балістичні ракети Fateh-110 і  Zolfaghar, обидві з яких мають радіус дії 300 кілометрів або більше.

Реклама:

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу відвідав іранський стенд на військовій виставці в Москві в серпні, під час якої іранські офіційні особи продемонстрували йому різні іранські ракетні системи, включаючи Zolfaghar.

19 вересня Шойгу відвідав Тегеран, щоб обговорити зміцнення двостороннього оборонного та військового співробітництва з Іраном. 

Командувач Повітряно-космічними силами КВІР бригадний генерал Амір Алі Хаджі Заде провів Шойгу під час екскурсії по іранському арсеналу безпілотників, ракет і протиповітряної оборони в штабі Повітряно-космічних сил КВІР у Тегерані 20 вересня.

ВІДЕО ДНЯ

Шойгу також обговорив закінчення терміну дії ракетних обмежень Резолюції РБ ООН 2231 з міністром оборони Ірану бригадним генералом Мохаммадом Реза Аштіані.

Читайте також: Замінити "Іскандери" і "Калібри". Які іранські ракети хоче Росія, щоб бомбити українські міста

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування