Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Уряд Канади просить парламент виділити $385 млн на військову допомогу Україні

Субота, 11 листопада 2023, 04:29
Уряд Канади просить парламент виділити $385 млн на військову допомогу Україні
Прапор Канади, фото Getty images

Уряд Канади звернувся до парламенту із запитом про виділення 500 млн канадських доларів (близько 385 млн дол. США) на військову допомогу Україні.

Джерело: бюджетний документ, внесений урядом Канади до Палати громад, "Укрінформ"

Дослівно: "Просимо парламент схвалити для міністерства оборони виділення 500 млн дол. для надання військової допомоги Україні".

Реклама:

Деталі: Зазначається, що ці кошти будуть використані на "надання обладнання й послуг Україні, яка захищає свій суверенітет, в тому числі вогнепальної зброї, камер для дронів, навчання пілотів та обслуговування танків".

У документ також включено близько 38,5 млн дол. США на канадську військову тренувальну місію UNIFIER та більш як 67 млн дол. США на міграційну програму "Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки". 

Оголошена у березні 2022-го року програма дає змогу українцям, які тікають від російської агресії, три роки жити й працювати у Канаді. Хоча нові заявки на участі у цій програмі вже не приймаються, схвалені раніше заявники мають до кінця березня наступного року приїхати до Канади, аби претендувати на дозвіл на роботу, фінансову й іншу державну допомогу, яка надаватиметься до березня 2025-го.

ВІДЕО ДНЯ

Передісторія:

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: