Зеленський зустрівся з медійним рупором республіканців

Понеділок, 20 листопада 2023, 11:13
Зеленський зустрівся з медійним рупором республіканців
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з іноземними журналістами, зокрема, з гендиректором Fox Corporation Лакланом Мердоком, журналістами Fox News Бенджаміном Холлом та The Sun Жеромом Старкі − говорили про фронт і рішучість українців.

Джерело: Офіс президента

Деталі: Президент подякував представникам медіагрупи за всебічне висвітлення війни в Україні.

Реклама:

Пряма мова Зеленського: "Весь цей час журналісти, оператори, редактори, фотографи, водії – на лінії фронту. Оскільки це гібридна війна, у російських руках інформація – це також зброя. Щирі співчуття батькам і близьким тих дуже хоробрих чоловіків і жінок, які втратили свої життя, намагаючись показати, що відбувається в Україні. Зокрема й завдяки журналістам із багатьох країн ми зараз маємо таку підтримку у світі".

Деталі: Зеленський відзначив Холла орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. Він також подякував Мердоку за приїзд і наголосив, що це "дуже важливий сигнал підтримки в час, коли фокус уваги світу розмитий іншими подіями". 

 
Бенджамін Холл
Фото ОП

Президент розповів про ситуацію на полі бою, високу мотивацію, рішучість українського народу й віру в перемогу, а також відзначив, що важливо зберігати увагу світу до української боротьбі за свободу та свою державу. 

ВІДЕО ДНЯ

Пряма мова Зеленського: "Люди чомусь ставляться до цього, як до кіно, та очікують, що в подіях не буде довгих пауз, що картинка перед очима завжди змінюватиметься, щодня будуть якісь сюрпризи. Але для нас, для наших воїнів це не кіно. Це наші життя. Це щоденна важка праця. І завершиться все не так швидко, як нам би хотілося, але ми не маємо права опускати рук і не зробимо цього".

Для довідки: Навесні 2022 року на Київщині група журналістів Fox News потрапила під російський обстріл. Тоді загинули оператор Пʼєр Закржевський та українська фіксерка Олександра Кувшинова. Бенджамін Холл був важко поранений.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування