Катар повідомив, що 4-денне перемир'я між Ізраїлем і ХАМАСом почнеться у п’ятницю  

Четвер, 23 листопада 2023, 18:14
Катар повідомив, що 4-денне перемир'я між Ізраїлем і ХАМАСом почнеться у п’ятницю  
Фото: Getty Images

У Міністерстві закордонних справ Катару заявили, що тимчасове перемир'я між Ізраїлем і ХАМАСом розпочнеться в п'ятницю о 7 ранку, а перша група з 13 ізраїльських заручників буде звільнена в о 16:00.

Джерело: The Times of Israel

Деталі: Ізраїль зі свого боку підтвердив, що отримав "початковий" список імен викрадених, які, як очікується, будуть звільнені.

Реклама:

Військове крило ХАМАС також заявило, що перемир'я набуде чинності в п'ятницю вранці і триватиме чотири дні.

Угода, укладена за посередництва Катару і США, передбачає звільнення ХАМАСом протягом 4 днів 50 ізраїльських жінок і дітей, яких він захопив у заручники 7 жовтня. Ізраїль натомість погодився на 4-денне затишшя і звільнення 150 палестинських ув'язнених, яких він утримує за терористичні злочини.

Всі вони - жінки або неповнолітні.

ВІДЕО ДНЯ

Передісторія:

  • 22 листопада під час безпрецедентного голосування в середу рано вранці Кабінет міністрів Ізраїлю ухвалив угоду з ХАМАСом про звільнення близько 50 заручників, які були викрадені під час терористичної атаки 7 жовтня в обмін на припинення вогню.
  • 20 листопада у Білому домі повідомили, що переговори про звільнення заручниківу Секторі Гази досягли "делікатного етапу".
  • Раніше у західних ЗМІ з’явилося повідомлення про те, що Ізраїль, США і ХАМАС попередньо досягли угоди про 5-денне припинення вогню і звільнення заручників. Проте Білий дім і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заперечили наявність домовленостей.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News