МЗС РФ про Формулу миру Зеленського: Нічого обговорювати на таких умовах

Середа, 29 листопада 2023, 09:54
МЗС РФ про Формулу миру Зеленського: Нічого обговорювати на таких умовах
Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков. Фото Коммерсанта

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що перемир'я на основі "Формули миру" Зеленського неможливе, мовляв, на тих умовах, які висуває Київ, Росії навіть обговорювати нічого.

Джерело: інтерв'ю Рябкова російському виданню "Известия"

Деталі: Російські видання в озвучуванні питання підтримує кремлівський наратив про те, що Україна начебто не самостійна в ухваленні рішень щодо визвольної війни з Росією та питань можливих перемовин з РФ. Тож запитання до Рябкова звучить − чи бачить він "готовність США примусити Україну наступного року до перемир'я".

Реклама:

Пряма мова російського чиновника: "Ні, нічого подібного не те що не проглядається, але я собі на нинішньому етапі й уявити не можу. Якщо в американських колег є якісь ідеї з цього приводу, вони мають право, зрозуміло, і вільні їх викласти в будь-якій формі. Ми їх вислухаємо. Але вони повинні звертатися не до нас, а до Києва. З нами нічого обговорювати на тих умовах, які висунула Україна".

Деталі: За словами Рябкова, США "стоять на чолі західної групи, яка як мантру повторює "формулу миру Зеленського", мовляв, це єдина основа для домовленостей".

"Але на такій основі не просто ніяких домовленостей не вийде, а й діалог неможливий. Тому ми не готові на цій основі будь-що розглядати зі США. Вони мають працювати зі своїми "підопічними"", − заявив заступник глави МЗС РФ.

ВІДЕО ДНЯ

На уточнювальне запитання, чи перемир'я наступного року не очікується, Рябков у традиційній самовпевненій манері відповів: "Я не просто не очікую перемир'я, я очікую того, що цілі СВО (так у Росії називають війну проти України − ред.), безумовно, будуть досягнуті".

Читайте також: 10 кроків до переговорів про мир з РФ. "Формула миру" від Зеленського на саміті G20

Передісторія:

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування