ГУР про кількість ракет у Росії: Те, що виготовляють, те і витрачають

Середа, 10 січня 2024, 17:38
ГУР про кількість ракет у Росії: Те, що виготовляють, те і витрачають
Скібіцький. фото ГУР

Головне управління розвідки Міноборони України не фіксує збільшення виробних сроможностей Росії у виготовленні ракет, однак констатує, що РФ зберігає можливість використовувати ці ракети для масованих обстрілів України.

Джерело: заступник начальника ГУР МОУ генерал-майор Вадим Скібіцький у новому епізоді подкасту УП "(не) Безпечна країна"

Пряма мова: "Аналіз показав, і ми це розуміємо, особливо це показав 23-й рік, що тією кількістю, яка є на сьогоднішній день, Росія тільки спроможна покривати ті витрати або те застосування, яке вона робить кожен день.

Реклама:

Приблизно місяць назад в інтерв'ю ми говорили про можливість нанесення ударів по нашій енергетичній системі і взагалі. Так от, коли ми проаналізували, в жовтні місяці 2022 року, коли вони почали наносити масовані удари, у них було від 900 до тисячі високоточних стратегічних ракет.

В минулому році, на цей же період часу, на жовтень, у них скільки і залишилось. Тобто, по суті… те, що вони виготовляють, те вони і витрачають. Суттєвого приросту ми так і не побачили".

Деталі: Скібіцький навів приклад ракет Х-101, "Калібр", які з середини вересня ворог зовсім не застосовував. Тобто, за словами представника ГУР, більше трьох місяців росіяни їх накопичували, щоб поповнити свої запаси.

ВІДЕО ДНЯ
Слухайте подкаст "Не Безпечна країна" на зручній платформі:

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: