Макрон: В парламенті Франції пройдуть дебати щодо безпекової угоди з Україною

Вівторок, 27 лютого 2024, 16:15
Макрон: В парламенті Франції пройдуть дебати щодо безпекової угоди з Україною
Емманюель Макрон, фото: Getty Images

Президент Франції Емманюель Макрон анонсував "дебати і голосування" у парламенті стосовно двосторонньої безпекової угоди Франції з Україною. Єлисейський палац не уточнює, якого саме питання має стосуватися голосування.

Джерело: повідомлення Єлисейського палацу 27 лютого, передає "Європейська правда" з посиланням на BFMTV

Деталі: Макрон доручив уряду "зробити заяву перед парламентом" стосовно двосторонньої безпекової угоди, підписаної з Україною 16 лютого та ситуації в Україні загалом, після чого будуть "дебати і голосування".

Реклама:

Єлисейський палац не уточнює, якого саме питання має стосуватися голосування. Наскільки відомо, ратифікації жодної з двосторонніх угод із союзниками не планувалося (хоча вони все одно є зобов’язуючими за своїм характером).

У Макрона також не назвали можливої дати таких дебатів у парламенті.  

Що було раніше:

ВІДЕО ДНЯ
  • Напередодні у Парижі на запрошення президента Франції пройшла зустріч близько 20 західних партнерів України щодо подальшої її підтримки; за її підсумками анонсували "коаліцію" для постачання Києву ракет середньої та великої дальності.
  • Також після зустрічі Макрон допустив відправку західних військ до України у майбутньому, хоча наголосив, що зараз серед союзників немає консенсусу у цьому питанні.
  • Його слова спровокували критику опонентів у Франції та серію заяв західних столиць, де вони відкинули таку ймовірність. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування