Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Сирський: Росіяни хочуть захопити Часів Яр до 9 травня

Неділя, 14 квітня 2024, 13:10
Сирський: Росіяни хочуть захопити Часів Яр до 9 травня
deepstatemap

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що Росія зосереджує зусилля для прориву оборони західніше Бахмута, оволодінні населеним пунктом Часів Яр та створенні умов для подальшого просування до Краматорської агломерації.

Джерело: Сирський під час візиту на один з напрямків

Пряма мова Сирського: "Реалізації планів противника заважає героїчна оборона наших бригад, які буквально вгризлися в землю, стримуючи щоденні атаки ворога. Використовуючи чисельну перевагу та різноманітні мотиваційні чинники, у тому числі і розстріли, окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону "Новий", але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії.

Реклама:

Разом з тим,  загроза залишається актуальною, з урахуванням того, що вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня".

Деталі: Сирський після дводенного візиту на фронт зробив висновки про необхідність підвищення якості підготовки, у тому числі морально-психологічної складової, а також нарощування чисельності високотехнологічних безпілотних систем різного призначення з підготовленими операторами, підвищення якості проведення асиметричних дій з метою зниження бойового потенціалу противника.

ВІДЕО ДНЯ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: