25.06

Банківський форум

Десять військових ЗСУ завершили навчання з обслуговування F-16 у Нідерландах

Вівторок, 21 травня 2024, 12:20
Десять військових ЗСУ завершили навчання з обслуговування F-16 у Нідерландах
ілюстративне фото з сайту "Армія Inform"

Десяток українських військовослужбовців завершили навчання в Нідерландах з обслуговування винищувачів F-16.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на Міноборони Нідерландів

Деталі: Країна погодилася надати Україні щонайменше 24 винищувачі F-16. Їх також потрібно обслуговувати.

Реклама:

Українці вправлялися в обслуговуванні всіх важливих для пілота винищувача частин. Йдеться про шолом, кисневі системи та парашути на борту.

Тренування також включало в себе складання та перевірку аварійно-рятувального пакету. Це дозволяє пілоту вижити протягом декількох днів після аварійної посадки. Він містить, серед іншого, їжу та медикаменти.

Вказано, що тренування готують курсантів до всіх можливих ризиків під час польотів на F-16. Зрештою, це також забезпечить кращий захист для українських пілотів.

ВІДЕО ДНЯ

Програма занять була розроблена кластером обладнання для забезпечення безпеки польотів (VVU). "Пілоти F16 фактично віддають своє життя в руки солдатів, які обслуговують літаки. Щойно вони злітають, вони знають, що можуть покластися на знання і навички цих людей і що літак буде в порядку", – сказали в Міноборони Нідерландів.

Нідерланди також є одним з ініціаторів створення Європейського навчального центру F-16 (EFTC) в Румунії. 11 літаків F-16 вже надані в розпорядження EFTC.  

Нагадаємо: Міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен на 22-му засіданні Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн") оголосила про передання Києву партії бойових машин піхоти YPR-765.

Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес оголосила про відправлення в Україну другої партії танків Leopard, а також іншої військової допомоги.

Читайте також: "У небі – F-16. Під крилами – ракети США. Цілі знищено!": як пілоти ПС ЗСУ вправляються на тренажері

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: