Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

В Міноборони пояснили, для чого централізували друк повісток через "Оберіг"

Середа, 10 липня 2024, 17:11
В Міноборони пояснили, для чого централізували друк повісток через Оберіг
ілюстративне фото УП

За ініціативи Міноборони, уряд ухвалив постанову, яка дозволить формувати повістки за допомогою реєстру "Оберіг" і централізує процес їх друку. Нововедення зменшить паперове навантаження на ТЦК.

Джерело: Міноборони

Дослівно: "Постанова, ухвалена урядом, значно зменшить паперове навантаження на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) та централізує процес друку повісток.

Реклама:

Відтепер ТЦК зможуть формувати повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, що суттєво спрощує та прискорює процедуру".

Деталі: Повідомляється, що раніше операторам ТЦК доводилося вручну виписувати повістки, що займало багато часу та ресурсів.

Тепер цей процес стане централізованим: повістки можна сформувати та роздрукувати за допомогою реєстру "Оберіг".

ВІДЕО ДНЯ

Також оператори ТЦК зможуть підписувати повістки за допомогою електронного підпису.

Ці нововведення дозволять зменшити паперове навантаження на ТЦК та оптимізувати процеси військового обліку.

Водночас спосіб оповіщення військовозобовʼязаних не змінився – повістки й надалі будуть вручатися особисто або надсилатися поштою.

Нагадаємо: 

  • Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 9 липня, упорядкував механізм централізованого друку і надсилання повісток військовозобов‘язаним поштою.
  • Згідно з оновленим законом про мобілізацію, 16 липня завершується термін оновлення військовозобов’язаними військово-облікових даних.
  • З 17 липня представники ТЦК та СП матимуть право надсилати громадянам повістки поштою з описом вкладення та повідомленням про вручення на адресу місця проживання або реєстрації.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: