Зеленський привітав Мадяра: Разом можемо зробити Європу сильнішою

Марія Ємець, Катерина Тищенко — 9 травня, 18:00
Зеленський привітав Мадяра: Разом можемо зробити Європу сильнішою
Володимир Зеленський, фото ОП

Президент Володимир Зеленський привітав нового прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра з початком роботи на посаді.

Джерело: Зеленський у соцмережі Х, повідомляє "Європейська правда"

Реклама:

Деталі: Зеленський привітав Мадяра з початком роботи на посаді прем'єр-міністра Угорщини, та назвав символічним, що це відбулося у День Європи.

Пряма мова: "Україна готова розвивати співпрацю з Угорщиною та будувати сильні відносини між нашими країнами на основі добросусідства й поваги до наших людей.

Разом ми можемо додати більше сили нашим народам і зробити сильнішою всю Європу. Бажаю успіхів та хороших результатів на посаді!".

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Що передувало: Раніше вітання Мадяру опублікувала також президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Перед цим на інавгураційному засіданні парламенту обрали спікерку законодавчого органу; одним з перших її рішень стало повернення на будівлю прапора ЄС.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: