Рютте перед самітом НАТО звернувся до РФ: "Знаємо, що ви робите, і ми в цьому кращі"

Ірина Вакулюк — 26 червня, 03:55
Рютте перед самітом НАТО звернувся до РФ: Знаємо, що ви робите, і ми в цьому кращі
Фото: Getty Images

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що країни Альянсу мають намір наростити виробництво озброєння.

Джерело: виступ Рютте у Вашингтоні

Деталі: Рютте розповів, що під час саміту НАТО, який відбудеться 5−7 липня, союзники планують оголосити про укладення нових контрактів, підписання листів про наміри та масштабних угод у сфері оборонної промисловості.

Реклама:

Пряма мова: "На саміті ми проведемо великий день оборонної промисловості в перший день. Ви побачите величезну кількість нових контрактів, листів про наміри, а також підписання великих угод".

Деталі: За словами Рюттер Генсек, такі кроки мають продемонструвати рішучість НАТО як власним громадянам, так і Росії.

Також генсек НАТО звернувся й до РФ, заявивши про перевагу НАТО в оборонному виробництві.

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Пряма мова: "Це також сигнал росіянам: ми знаємо, що ви робите, і ми в цьому кращі".

Що передувало:

НАТО Росія зброя
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування