"Перші ластівки", Starlight Originals та українські серіали – говоримо з Олексієм Гладушевським

П'ятниця, 22 травня 2020, 11:41

Гостем нового епізоду подкасту "До попкорну з Анною Паленчук" став Олексій Гладушевський – колишній генеральний продюсер "Нового каналу", креативний продюсер нового напряму StarLightMedia – Starlight Originals.

Олексій займався створенням українського серіалу "Перші ластівки" (Новий канал), який став доволі успішним і знайшов позитивний відгук у глядачів.

"Перші ластівки" - український серіал про життя школярів. Проєкт зачіпає такі важливі соціальні теми, як стосунки батьків і дітей, підлітковий суїцид, булінг, сексуальна самоідентифікація. Перша серіал серіалу вийшла 19 листопада 2019 року.

Нагадуємо, що подкаст – це аудіо-формат. Щоб прослухати його, натисніть на плеєр під цим реченням.

Подкаст "До попкорну з Анною Паленчук" буде доступний на сайті видання "Українська Правда", в додатках Apple Podcasts, Google PodcastsSoundcloud та Spotify

Що в подкасті: 

  • Які жанри будуть популярними у кіно після виходу з карантину?
  • Яка різниця між роботою шоуранера та продюсера?
  • Про що розповідатиме сюжет другого сезону серіалу "Перші ластівки"?
  • Що таке Starlight Originals та як можна запропонувати свою ідею Олексію Гладушевському?

Якщо вам сподобався цей випуск, пропонуємо вам послухати також епізод зі сценаристкою серіалу "Спіймати Кайдаша" Наталією Ворошбит: 

Музика: Protofunk by Kevin MacLeod

Link: incompetech.filmmusic.io/song/4247-protofunk
License: creativecommons.org/licenses/by/4.0/

До попкорну з Анною Паленчук

Анна Паленчук, українська кінопродюсерка та сценаристка, запускає перший подкаст про кіно- та телеіндустрію "До попкорну з Анною Паленчук", де буде спілкуватись та дискутувати з відомими гравцями галузі, які розповідатимуть про найгучніші кіно та телепроєкти.

Канали