Ющенко взял "фосфорную" аварию под личный контроль

Пятница, 20 июля 2007, 16:51

Після кількох днів урядової боротьби з наслідками "фосфорної" аварії на Львівщині президент Віктор Ющенко вирішив взяти ситуацію під особистий контроль.

До Львівщини президент прибув у другій половині п'ятниці після засідання Ради нацбезпеки і оборони у Криму. Ющенко оглянув місце аварії, цистерни і поспілкувався з місцевими жителями, запевнивши їх, що винні обов'язково будуть покарані.

Раніше "фосфорною" аварією займалися урядовці – віце-прем’єр Олександр Кузьмук, голова МНС Нестор Шуфрич, міністр транспорту Микола Рудьковський, міністр охорони здоров’я Юрій Гайдаєв.

З появою високопосадовців одразу змінилися й офіційні повідомлення про наслідки аварії. Якщо у перший день, за даними Міністерства охорони навколишнього природного середовища вміст фосфорного ангідриду в повітрі сіл поблизу місця трагедії більше ніж у 20 разів перевищував норму, то вже наступного дня прес-служби всіх міністерств повідомляли, що загрози для населення не існує.

А Кузьмук навіть запевняв, що мешканцям Ожидівського району можна сміливо їсти городину, пити воду і дихати повітрям. А у той час до місцевих лікарень поступає все більше і більше хворих...

Ющенко прямує до місця аварії. Фото прес-служби президента

"За три-чотири дні буде поставлено крапку"

Один і той самий чоловік до ліквідації аварії...

...і після

"Усьо буде чьотко"

Шуфрич і Гайдаєв дивляться на трагедію через ілюмінатор

Внимание! Мы включили премодерацию. Комментарии появляются с задержкой.
Главное на Украинской правде