Охота на людей

Среда, 22 июля 2009, 15:32
БЮТ відкрив сезон полювання на людей як у прямому, так і в переносному розумінні цих слів. Буквально вищий пілотаж полювання на людей показав на той час депутат від БЮТ пан Лозинський, у переносному сенсі БЮТ розпочав полювання на душі людей, а відповідно і за їхні голоси на майбутніх президентських, а можливо і парламентських виборах.

Але так як адекватного науково-методичного підґрунтя у блоку і партії "Батьківщина" немає, з виборчих списків на минулих парламентських виборах викинули майже всіх, хто міг би щось розумне порадити, а ввели тих, які і собі ради не годні дати, блок однозначно приречений на поразку.

Тому не дивно, що "мисливця на людей" пана Лозинського, поспіхом виведеного зі складу депутатів від БЮТ, замінив ні в яких інтелектуальних вправах не помічений пенсіонер з Вишневого. Назва міста звичайно гарна, але що це, крім естетичного задоволення, дасть блоку? Нічого.

Науково-методичний комплекс, створений при київському міському осередку партії "Батьківщина", розігнали "за ненадобностью" руками ще одного "мисливця" - народного депутата пана Семиноги.

Не знаю, чи здатний він сам щось корисне підказати пані Тимошенко, але, напевно, щоб не виглядати "блідо" на фоні молодих і дуже дієвих та амбітних докторів наук різного наукового фаху і напрямку, вирішив зруйнувати науково-методичне підґрунтя партії "Батьківщина" в самому зародку.

І мене, щоб "не виникав" зі своїми ідеями, як сказав один діяч "з нього їх аж пре", теж викинули зі списків БЮТ у народні депутати. А замість мене і інших професорів і академіків включили панів Лозинських та інших "мисливців на людей".

Складається враження, що все, що робив і робить БЮТ після останніх виборів, - це суцільний нонсенс і маразм. Проголосувати в парламенті за відзначення якоїсь там річниці, прости господи, ленінського комсомолу або ж за ведення судочинства російською мовою - це своїми ж руками самим же знищити свій найвищий електоральний рейтинг саме в Західній і Центральній Україні!

Це ж хтось таку дурню пані Тимошенко підказав? Який же інтелектуальний і професійний рівень у її нинішніх "політтехнологів"?

А підписання в Москві ганебної газової угоди, саме тоді, коли всі козирі були у Юлії Тимошенко на руках, а Москва вже програла газову війну начисто? Та президентство і стабільна парламентська більшість були в Тимошенко в руках, а вона сама все "спустила в сектор Газа".

І ось, після "святкування" "со слєзамі на глазах" 10-ї річниці партії "Батьківщина", на екранах телевізорів виник народний депутат від БЮТ пан Ляшко в розкішній українській вишиванці…

Та це, хлопці, "зайцеві вслід". Треба було думати раніше. А то люди вже сприймають вас як "ряжених", для яких український національний одяг суто камуфляжний, щось на кшталт військової польової уніформи. Але вона нічого не приховує.

Перефразовуючи Тараса Шевченка можна сказати, що усі ви в золоті і голі… Ось і великим гербом України терміново зайнялися. Думаєте допоможе? Вважаєте, що переважить, прости господи, ваш Ленінський комсомол? Це ж треба було своїми ж руками зрізати не гілку, а саме дерево, на якому сиділи! А тепер саджаєте саджанців. Коли вони ще виростуть…

Полювання на людські душі, симпатії прихильність електорату ви, шановні і не дуже, ганебно програли. Невдовзі партію "Батьківщина" дістане доля всіх тих десятків партій, які 5-10-15 років тому були в усіх на вустах, а зараз їх і назви ніхто й не згадає.

Головне, що немає кого і звинувачувати. Опоненти природно просто використовували "дитячі" помилки БЮТ.

Цілком логічно поставити запитання: а скільки ще народних депутатів "тіпа" Лозинського є у БЮТ? Скільки? Які ще злочини вони готові скоїти завтра і післязавтра, перед самими президентськими виборами? І не треба говорити, шановна Юліє Володимирівно, що їх вам підсунули якісь там вороги чи марсіани. Ви їх відбирали самі…

Кому потрібні ті науковці і та наука, казав один діяч, коли складали виборчі списки… Що вони дають? Треба брати людей з грошима. Гроші все вирішують.

Гай, гай, шановні. Без розуму, інтелекту, тобто без голови, у вас скоро і грошей не залишиться. Заберуть. Бо Лозинський - це не просто електоральна втрата для БЮТ Кіровоградської області, але й усієї України. Раз і назавжди.

На БЮТ доля вже поставила тавро у вигляді знаменитого радянського знака якості, про який люди казали: з руками і ногами, але без голови. Лозинський, за задумом "вершників без голови" з БЮТ мав забезпечити перемогу в Кіровоградській області. А вийшло все навпаки.

Відсутність ідеологічного хребта і будь-якого науково-методичного підґрунті, голий прагматизм, повна відсутність, я не кажу вже про критичну масу, ідеалістів, романтиків, "страшних" людей, які самі вірять у те про що говорять. Саме таких наївних людей зараз БЮТу і не вистачає найбільше.

А з відходом пана Пинзеника "останнього з могікан" блок став ідеологічно абсолютно мертвим.

Петро Масляк

Реклама:
Уважаемые читатели, просим соблюдать Правила комментирования
Главное на Украинской правде