Суд закрыл дело против Кучмы. Постановление

340 просмотров
Среда, 14 декабря 2011, 14:34

Печерський райсуд Києва скасував постанову Генпрокуратури про порушення кримінальної справи у відношенні Леоніда Кучми за обвинуваченням у причетності до вбивства Георгія Гонгадзе.

Таке рішення оголосила суддя Печерського райсуду Галина Супрун, розглянувши скаргу адвокатів Кучми на законність порушення справи.

Представник Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко не задоволена рішенням суду та має намір його оскаржити, повідомляє "Gаzeta.ua".

"Звичайно, ми будемо оскаржувати це рішення, тому що воно є незаконним. Якщо суд засідає до 22:30, то вже не треба сподіватися на законне рішення. Якщо суд проводить судове засідання за один день упродовж 10,5 годин з однією двадцятихвилинною перервою, то так само рішення буде очікуване", - зазначила вона.

Сам Леонід Кучма хоче знайти організаторів касетного скандалу і довести, що українська влада не причетна до убивства Георгія Гонгадзе.

Про це він заявив коментуючи рішення суду про закриття справи проти нього, повідомляють адвокати Кучми.

Коментуючи рішення суду, Кучма заявив, "Прийняте сьогодні рішення – необхідне, але не достатнє".

"Недостатньо зняти підозри з президента Кучми, але залишити їх на українській владі, на самій державі. Необхідно змити пляму з репутації країни" ,- заявив він.

 

 

 

 


 


 

 
 powered by lun.ua
Реклама:
Активисты идут в столичную власть. Мотивация и планы Ратушного, Кулебы, Михайловой
Что такое FinCEN files и при чем тут Ахметов, Коломойский, Фирташ и Порошенко
Зе! Коррупция, или Старые схемы эпохи "новых лиц"
"Монастырь превратился в больницу". Как Унивская лавра на Львовщине перенесла вспышку коронавируса
Все публикации