Флаг в руки

10 просмотров
Понедельник, 11 июня 2012, 16:21
Евгений Булавка
для УП

Віце-прем’єр Борис Колесніков закликав українців вивісити державні прапори напередодні матчу зі Швецією, а треба було б щоб він замість псевдопатріотичної тріскотні звернувся до депутатів Київради з вимогою здати отримані ними безкоштовні квитки на сьогоднішню гру і на фінал, або передати їх в інтернати.

Що спільного між Командою, яка вийде на поле захищати честь країни, мільйонами вболівальників, які її підтримують, і владою, яка перетворила Євро-2012 в Україні на фарс?

Підготовка до чемпіонату стала показовим прикладом корупції, а тепер нам зайвий раз демонструють, що країна поділена на "простих смертних" і на привілейовані верстви.

Для одних – привабливі тендери і квитки за спецрозподіленням як в призабуті, здавалося б, радянські часи. Для інших – працювати за копійки, махати прапорами, і "не скиглити".

Так, Євро проходить в Україні, але саме сьогодні Україна є далекою від Європи як ніколи раніше. Корови з великим вим’ям, улюблені тварини уряду і парламентської більшості, і ті дуріють від того, що відбувається в державі.

Навіть якби українці не знали нічого ні про Бориса Колесникова, ні про його діяльність на ниві "покращення", то все одно б сьогодні одяглися в національні кольори.

Але коли вже точно в кожному українському вікні буде український прапор, як до цього він зараз закликає, так це в день, зокрема, звільнення Києва від своїх дріб’язкових депутатів, а України – від чинного уряду мільярдерів.

Євген Булавка, для УПpowered by lun.ua
Реклама:
"Укрпочта" — банк для всех
Как почтовый банк поможет включить в финансовую систему более 15 млн украинцев. (укр.)
5G: гипотетическая угроза или новые возможности?
Несколько фактов о стандартах безопасности 5G и возможностях новой технологии. (укр.)
Депутатский мандат: забрать нельзя оставить
Сохранение демократии и ценностей правового государства в Украине невозможно без сильного и независимого парламента. Ослабление парламента через создание новых и необоснованных оснований для преждевременного прекращения депутатского мандата является ошибочным путем, который ведет к деградации конституционного порядка в государстве. (укр.)
Маркеры таможенной реформы
Какими должны быть первоочередные шаги в реформе украинской таможни. (укр.)
Психотерапия для народа, или Сколько стоит общинам "коронадурость"?
Не имея алгоритмов действий, украинские общины выделяли и продолжают выделять из местных бюджетов значительные средства на проведение мероприятий по дезинфекции улиц и дорог. Это расточительство. Минздраву следует предоставить органам местного самоуправления четкие рекомендации относительно их проведения. (укр.)
Карантин в солнечной Кремниевой Долине
Ощущение было тревожным. Рабочие столы опустели очень быстро, и большинство присутствующих коллег понемногу выносили важное для работы оборудование и складывали в свои авто: мониторы, клавиатуры, компьютеры, а некоторые — даже рабочие кресла. Компания позволяла это делать, доверяя своим сотрудникам, ведь здоровье людей — прежде всего. (укр.)
Коррупционные схемы главных врачей "Укрзализныци"
Я решила рассказать о коррупционной деятельности главных врачей учреждений "Центра охраны здоровья" АО "Укрзализныця". (укр.)