Манифест. 15 шагов навстречу победе

Суббота, 18 января 2014, 18:49

16 січня був остаточно ліквідований конституційний лад.

Держава Україна, легітимізована референдумом 1 грудня 1991 року,16 січня припинила своє існування - було скасовано всі наші права, зокрема право на життя, приватну власність, свободу вибору, свободу слова.

Від 16 січня у нас немає держави, отже немає легітимної влади.

Питання стоїть руба: або з народом, або з людьми, які самі поставили себе поза законом.

Будь-яке виконання "законів", ухвалених 16 січня – є злочином проти людства.

"З метою відновлення на території міста Кєва конституційного правопорядку та законності, остаточно скасованих незаконними рішеннями частини депутатів колишньої Верховної Ради України:

 1. Ми, вільні громадяги, що зібралися на Майдані Незалежності м. Києва 19 січня 2014 р., оголошуємо органи влади, сформовані після 2010 р. незаконними та нелегітимними.

 2. Ми проголошуємо НОВУ Державу Україна, Основний Закон якої, обпертий на Загальну Декларацію прав людини та громадянина, ухвалять Установчі збори, скликані в Києві 1 березня 2014 р.

 3. Установчі Збори (за пропорційним квотним принципом) складаються з депутатів колишньої ВР, які не підтримали так звані "закони" 16 січня, депутатів обласних рад, представників громадських організацій Майдану та Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій. Встановити термін роботи УЗ в один місяць.

 4. Визнати право громадян колишньої держави Україна, яких представляють у колишній Верховній Раді депутати від партії регіонів та їх посібники, на створення власної держави, в якій відсутні основні, фундаментальні права людини та громадянина.

 5. Обрати Віталія Кличка, як найбільш рейтингововго кандидата, тимчасово виконуючим обов"язки Київського міського голови. Підпорядкувати йому всі органи військової та цивільної адміністрації, розташовані на території міста.

 6. Призначити генерала Москаля Генадія начальником київської міліції.

 7. Призначити генерала Генадія Воробйова – командуючим військами Київського гарнізону.

 8. Призначити Сергія Головатого прокурором міста Києва.

 9. Призначити Ігоря Коліушка, директора Центру політико-правових реформ керівником робочої групи з підготовки проекту нової Конституції Держави Україна, доручити йому сформувати персональний склад цієї групи та представити проект Основного закону на розгляд УЗ.

 10. Обрати негайно новий склад Київської міської ради та районні в м. Києві ради.

 11. Визнати недійсними будь-які розпорядження будь-яких посадових осіб колишньої держави Україна на території м. Києва.

 12. Нагадати всім посадовим особам, які приймали присягу на вірність народу Україні про священний обов’язок дотримуватися цієї присяги.

 13. Визнати злочинною групою Компартію України та оголосити її поза законом.

 14. Розпустити всі організації так званої партії регіонів, які діють на території міста та обернути їх майно на користь Київської міської громади.

 15. Гарантувати збереження всіх політичних та майнових прав всім без винятку колишнім державним та політичним діячам колишньої держави Україна, які перейдуть на строну народу.

Або стати рабами в рейхкомісаріаті "Донецьк", існування на цирлах у банди - або стати, нарешті, вільними та відповідальними.

Не бійтеся!

Хай живе вільна, демократична, європейська Україна!".powered by lun.ua

Дождутся ли украинцы "Большого зарыбления"

Действительно ли "зимние каникулы" нардепов являются рекордными?

Не риторический вопрос: чье место на кухне и кому нельзя плакать?

Как снизить энергоемкость промышленности

Договориться с прошлым, а не преодолевать его

Антикоррупционное путешествие Украины: что показывает Индекс восприятия коррупции 2021 года?