На юбилей о Януковиче показали фильм о нем в стиле Брежнева

57 просмотров
Вторник, 13 июля 2010, 15:54

На своє 60-річчя президент Віктор Янукович, крім картин і лаврової гілки, отримав один дуже екзотичний подарунок.

9 липня по кількох загальнонаціональних каналах було показано фільм про Януковича "Президент. Початок шляху", виконаний у відверто пафосному стилі.

Як з'ясувалося пізніше,автором цього 40-хвилинного відеопривітання є гендиректор Першого національного Єгор Бенкендорф, а розміщувався він за рекомендацією з адміністрації президента без плашки "на правах реклами".

На Першому національному фільм йшов двічі - у п'ятницю о 20:00 і у суботу о 13:10.

У суботу фільм про Януковича йшов на ICTV. На цей час у програмі ICTV було заплановано показ програм "Большая разница" і "Максимум в Україні".

За вихідні відео, що з'явилося в інтернеті, поповнило колекції сайтів з відеоприколами.

А ще фільм про Януковича як приклад повного трешу розійшовся на цитати: "Віктор Федорович може бути батьком для всіх нас, для всіх українців, для всіх людей, які живуть тут", "Я думаю, що з президентом Януковичем Україна може спати спокійно", "Одне - плескати язиком, а друге - перти плуг", "Без зайвих слів діяти щиро - такий стиль нового президента", "шо сказав, те і робить", "он жизнь познал не понаслышке, не по учебникам"...

У свою чергу медіаексперти називають демонстрацію каналами компліментарного фільму про Януковича до його ювілею елементом культу особи і "радянського комплексу", а також "демонстрацією рабської відданості".powered by lun.ua
Реклама:
Навыки будущего: как не остаться без работы через пять лет
Линас Линкявичюс: Слишком активная борьба с Порошенко не очень хорошо пахнет
Спасти ребенка от интерната: три успешные истории, которые стоит масштабировать в Украине
Друзья Украины и критики Путина: кто победил на парламентских выборах в Литве
Все публикации